50 let Bohemia Rally

BOHEMIA RALLY 2024

6. – 14. 7. 2024, MLADÁ BOLESLAV, CZE

Pondělí 13. 5. 2024

Bohemia Rally Mladá Boleslav má schválené zvláštní ustanovení

Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024, která se uskuteční 13. – 14. července, má od Autoklubu České republiky schválené zvláštní ustanovení. Zároveň jsme spustili příjem přihlášek k letošnímu ročníku. Pro vybrané třídy platí až do 21. června sleva na startovném.

Dva měsíce před startem máme schválené zvláštní ustanovení k letošnímu již 51. ročníku a od 12. května jsme začali přijímat přihlášky od soutěžních posádek. Soutěž má zcela nový formát a pojede se pouze ve dvou dnech,“ oznamuje aktuální informace ředitel Bohemia rally Mladá Boleslav 2024 Petr Pavlát.
Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024 je rozdělena na dvě etapy a trať měří celkově 484 kilometrů. Rychlostní zkoušky z toho tvoří 148 kilometrů. Ředitelství bude během soutěže umístěno na mladoboleslavském magistrátu. O velmi dobré spolupráci s městem Mladá Boleslav svědčí i fakt, že po oba soutěžní dny se pojede erzeta ulicemi města automobilů. Slavnostní start první posádky proběhne v sobotu 13. července v půl dvanácté ze Staroměstského náměstí v Mladé Boleslavi. Jedním z hlavních partnerů soutěže jsou i Sportovní a rekreační areály Mladá Boleslav. Ty nabízejí všem týmům ve dnech soutěže vstup do krytého bazénu i venkovního koupaliště zdarma www.saramb.cz. Posádky se tak budou moci osvěžit třeba po náročných dnech seznamovacích jízd.

Servisní areál je situován již tradičně na letiště v Hoškovicích, kde bude zřízena i fanzóna. Atraktivní a divácky hojně navštěvovaná supererzeta se pojede na autodromu v Sosnové v sobotu večer. Posádky na ní absolvují tři okruhy a první vůz kategorie Legend do ní odstartuje v 18:30 hodin a hlavní pole o půl hodiny později. V neděli je zařazena i polookruhová rychlostní zkouška Kvítkovice. Dominantní pak bude více jak dvaadvacet kilometrů dlouhá erzeta Radostín, která může v závěru soutěže pořádně zamíchat pořadím.

www.rallybohemia.cz
www.facebook.com/rallybohemia,
www.instagram.com/rallybohemia

Mladá Boleslav 13.5. 2024
Pavel Vydra

Foto: archiv pořadatele

Hlavní partneři

Omlouváme se, ale nepodařil se načíst obsah okna.

Nastavení soukromí

Google Translate