Jubilejní 50. ročník

BOHEMIA RALLY 2023

1. – 9. 7. 2023, MLADÁ BOLESLAV, CZE

Škoda Enyaq na operák? Jasná věc!

Zájemci o elektromobil mají nyní ideální příležitost pořídit si Enyaq na operativní leasing. Bezkonkurenčně nízká splátka navíc zahrnuje řadu služeb, které z užívání elektromobilu činí naprosto bezproblémovou záležitost.

Zatímco celkový trh s novými automobily roste pozvolna, počty nově registrovaných elektromobilů letí vzhůru rychlejším tempem. Jako každý nový fenomén však nezřídka narážejí na předsudky spotřebitelů. Právě do boje s nimi vyrazilo české zastoupení společnosti Škoda Auto výjimečnou nabídkou pro firemní i soukromé zákazníky. Díky revolučnímu operativnímu leasingu jim servírují elektromobilitu s veškerým komfortem.

Leasingová splátka koresponduje se srovnatelnými modely vybavenými konvenčním spalovacím motorem. Zákazník navíc získává celý vějíř služeb, které mu umožní zcela bezstarostné soužití s elektromobilem Škoda Enyaq. Splátka obsahuje záruční i pozáruční servis po celou dobu pronájmu, kompletní zimní kola včetně přezutí a uskladnění, povinné ručení a havarijní pojištění (včetně vnějších skel), Škoda Pojištění PLUS včetně GAP a nabíjecí kartu s aplikací Chargee. Veškeré obavy z elektromobilu, ať už jde o vyšší pořizovací cenu, komplikované nabíjení, nedostačující dojezd, nákladnou opravu baterie či rychlejší ztrátu hodnoty, tím byly přesvědčivě vyvráceny.

Modelový příklad operativního leasingu
na vůz Škoda Enyaq 80

Pořizovací cena vozu 1 364 900 Kč včetně DPH
Doba pronájmu 36 měsíců
Roční nájezd 15 000 km
Pravidelná měsíční splátka 15 990 Kč bez DPH*

*Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, kompletní zimní kola vč. přezutí a uskladnění. Součástí operativního leasingu je pojištění od Allianz pojišťovny, které je kalkulováno ve variantě „pojištění bez garance pojistného“, tzn. že se cena pojištění bude vždy k výročí smlouvy měnit podle aktuálních sazeb pojistného. Dále je součástí měsíční splátky povinné ručení a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, pojištění vnějších skel do limitu 10 000 Kč. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

Hlavní partneři

Omlouváme se, ale nepodařil se načíst obsah okna.

Nastavení soukromí

Google Translate