BOHEMIA VETERAN 2022

2. 7. 2022, MLADÁ BOLESLAV, CZE

Čtvrtek 14. 4. 2022

Seznam přihlášených posádek

Přijaté posádky s vyplněnou přihláškou a zaplaceným startovným.

Z důvodu naplnění kapacity je příjem posádek do skupiny A5 již uzavřen!

P.č.Jezdec / SpolujezdecVozidloTř.
1.Vala Milan / Vala VítFord Mustang Coupé V8
2.Poděbrady ing. Jiří Jelínek - autosport / Jelíneková HanaFiat 850 coupe sport
3.Táhlý Lubomír / Kofránková AlenaAustin MINIA5
4.Hrubý Tomáš / Pech MichalŠkoda 440 (spartak) StandartA2
5.Tesařík František / Tesaříková HanaŠkoda OctáviaA2
6.Vrkoslav Jan / Březinová PavlínaŠkoda 440A2
7.Lehečka Tomáš / Ďurišová MiroslavaChrysler SaratogaA2
8.Dražka st. Jiří / Dražková ŠárkaFiat 1500A2
9.Kašpárek Jaromír / Kašpárek JosefTATRA 57BA2
10.Škvor Attilio / Kubátová EvaŠkoda 1102 TudorA2
11.Filip Josef / Filipová PetraInnocenti MiniA3
12.Jecha Jiří / Filipová PetraRenault 8 R8A3
13.Bažant Adam / Bažantová TerezaAustin Healey 3000 Mk3A3
14.Zahrádka Jiří / Kunst JiříŠkoda 1000MBA3
15.Byrt Pavel / Byrt NelaDatsun 240ZA3
16.Loos Libor / Loosova EvaŠkoda 110L 717A3
17.Frída Jiří / Frídová MilušeŠkoda 110RA3
18.Chleboun Martin / Andrejs MarekFiat X 1/9A3
19.Daníčková Iveta / Daníček PetrŠkoda Octavia 985A3
20.Volák Martin / Voláková BlankaVW BroukA3
21.Jech Jiří / Winterová KateřinaVolkswagen buggy Deserter GTA3
22.Dražka Jiří / ??? ???VW T2 valníkA3
23.Černý Pavel / Konig JanVolkswagen BroukA3
24.Bartl Michal / Kujan LubošŠkoda 1000 MBA3
25.Cankář Miroslav / Cankářová IrenaŠkoda 110 RA3
26.Hašek Ondřej / Horvát MichalŠkoda 110L - 120S RallyeA3
27.Hrubý Jan / Nosková LenkaŠkoda OctaviaA3
28.Hrubý Bohumil / Kubát JiříŠkoda 1202 STWA3
29.Olič Libor / Oličová SimonaŠkoda 1000 MBTA3
30.Beneš Marek / Stránská EliškaFiat 124 sport spiderA3
31.Sajdl Václav / Sajdlová EvaSimca ElyséeA3
32.Nipča AlešFiat 600DA3
33.Novák Josef / Horčičková LucieŠkoda 100A3
34.Prejzek Lukáš / Raková VeronikaOpel Kadett AA3
35.Stránský Marek / Stránská KarolínaFIAT 500A3
36.Kormoš Ondřej / Mušková PavlaŠkoda 110LA3
37.Skalický Luboš / Palička RadekŠkoda 110 LA3
38.Malík Michal / Zemina Lukᚊkoda 1000MB DE LUXEA3
39.Vrkoslav Daniel / Vrkoslavová AdélaTrabant 600A3
40.Vít Roman / Vítová VeronikaŠkoda 100A3
41.Hambálek Jiří / Hambálková AlenaŠkoda Octavia SuperA3
42.Matura Tomáš / Maturová KláraŠKODA 110RA3
43.Olša Josef / Olša LukášMoskvič 408/1A3
44.Slavíková Petra / Slavík JanŠkoda 1000MBA3
45.Šulc Karel / Šulcová JitkaGAZ Volha 22A3
46.Jun Přemysl / Wetterová StanislavaŠkoda 742 - 120lA4
47.Honzák Jindřich / Honzák JindřichTriumph Spitfire 1500A4
48.Zvirinsky Dušan / Zvirinsky MatyašTrabant 601 universalA4
49.Vrána Jaroslav / Vránová JanaŠkoda 110 r-130rsA4
50.Vlk Radomír / Vlková ŠárkaPanther LimaA4
51.Bartl Martin / Bartlová JiřinaŠkoda 105 LA4
52.Vlk Luboš / Vlková SabinaFiat x1,9A4
53.Vodochodský Karel / Kavalec MartinOpel Corsa AA4
54.Hubková Karolína / Hubka JosefŠkoda 120LA4
55.Postelt Václav / Kosa MartinŠkoda 100A4
56.Mulač Jan / Mulačová IvanaPorsche 924 cabrioA4
57.Procházka Petr / Procházková JanaTriumph SpitfireA4
58.Svoboda Vladimír / Rejmonová EvaŠkoda 120A4
59.Pluhař Jindřich / Pavliš OndřejFord CapriA4
60.Bilina Jiří / Hájková LudmilaHonda CivicA4
61.Rajtr Petr / Rajtrová ZuzanaŠkoda 105GLA4
62.Masařík Petr / Masařík JanPanther LimaA4
63.Štechr Pavel / Štechrová MiladaPolski FIAT 125pA4
64.Starý Petr / Mayer ŠtěpánAustin MiniA4
65.Odcházel Lukáš / Švorcová PetraŠkoda Favorit 135LA5
66.Drešer Michal / Košek PetrŠkoda FavoritA5
67.Borecký Pavel / Soukupová MichaelaŠkoda 120LA5
68.Niko Jan / Niková IvanaVAZ 2107A5
69.Zakouřil David / Zakouřilová EvaŠkoda Favorit 136LSA5
70.Maroušek František / Maroušková JitkaFord Escort 1,6 CLA5
71.Nipča Jakub / Nipča JaroslavŠkoda FavoritA5
72.Hrubý Petr / Hrubá DagmarMetalex MTX RoadsterA5
73.Roubíček Karel / Roubíčková VeronikaPeugeot 309A5
74.Slavíková Eliška / Slavíková AnežkaŠkoda FavoritA5
75.Hlavatý DanielBMW E28A5

Hlavní partneři

Omlouváme se, ale nepodařil se načíst obsah okna.

Nastavení soukromí

Google Translate